
3-10 Days
ΚΑΝΑΛΙ ΔΑΠΕΔΟΥ 70Χ20 ΓΚΡΙ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 160-56051
4.86€
Ex Tax: 4.86€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΝΑΛΙ ΔΑΠΕΔΟΥ 70Χ20 ΓΚΡΙ
*η τιμή αναφέρεται ανά μέτρο αλλά η αγορά είναι ανά 2m
*η τιμή αναφέρεται ανά μέτρο αλλά η αγορά είναι ανά 2m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 60m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,465kg |
| Μήκος | 2m (η τιμή αναφέρεται ανά μέτρο) |
| Νούμερο Προϊόντος | 70Χ20 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 70mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Ύψος | 20mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
